Mall-urile sunt noile biserici ale oraşului?
Pe un frig pătrunzător m-am dus luni seara la biserica din cartierul unde locuiesc să asist în comuniune la Vecernie şi apoi să mă spovedesc, fiind sufleteşte pregătit în întâmpinarea marelui praznic al Naşterii Domnului. Deşi e Postul…